De gerenommeerde specialist Vinke Display uit Breda is van naam veranderd: de onderneming heet per direct Schumacher Packaging & Display. Vinke Display werd in juni 2014 overgenomen door de Schumacher Packaging Groep, een Duits familiebedrijf. Al lange tijd is de productielocatie in Breda een creatieve bron voor innovatieve displays, promotieverpakkingen en shopdecoraties. Voor beide partijen betekent de overname een strategische groeistap naar nieuwe afzetmarkten. De specialisten uit Breda zullen hun knowhow in de toekomst kunnen inbrengen voor alle klanten en in alle Europese markten van de Schumacher Packaging Groep. Daarbovenop heeft de Schumacher Packaging Groep met de vestiging in Breda een nieuw verkoop- en logistiekcentrum erbij gekregen, speciaal voor het Benelux-gebied. Naast zeer aantrekkelijke displays kunnen de klanten van vestiging Breda nu ook over het enorme Schumacher Packaging-portfolio van op maat gemaakte verpakkingsoplossingen uit massief karton en golfkarton beschikken.
De displayspecialisten in de nieuwe vestiging van Schumacher Packaging in Breda beleveren reeds heel Nederland en België en tot hun klanten behoren vele gerenommeerde merkproducenten uit Europa, waaronder Coca Cola, Ferrero en Procter & Gamble. Voor continuïteit in de bedrijfsleiding zorgt Luc Swaenen. Hij was voor de overname mede-eigenaar van Vinke Display en blijft directeur van Schumacher Packaging & Display. De jaaromzet van de productielocatie in Breda bedroeg vorig jaar ongeveer 10 miljoen euro.
“Dat wij nu deel uitmaken van de Schumacher Packaging Groep, betekent dat wij ons productportfolio en onze services duidelijk uitbreiden”, zegt Luc Swaenen. “Dat is voor ons een grote stap naar de toekomst.” Het zwaartepunt in Breda blijft de displayproductie. “In de afgelopen 50 jaar heeft Vinke Display zich opgewerkt tot een leidende speler in de displaymarkt in de Benelux”, legt Swaenen uit. “Nu, als Schumacher Packaging & Display, kunnen wij laten zien dat onze capaciteiten en onze creativiteit nog veel verder reiken. Als familiebedrijf waarborgt de Schumacher Groep ook de kernwaarden die we als kleiner familiebedrijf zelf ook hadden.”
Binnen de Schumacher Packaging Groep zal de vestiging Breda tevens dienst doen als verkoop- en logistiekcentrum voor de Benelux. Daarmee wordt de afzet van de nieuwe golfkarton-fabriek in het Duitse Greven ondersteund. Schumacher Packaging heeft deze zeer moderne fabriek Greven in de directe omgeving van het vliegveld Münster/Osnabrück gebouwd. In mei 2014 ging hier de productie van start. Vanaf het begin streefde de Schumacher Packaging Groep, met de investering van 45 miljoen euro in deze nieuwe fabriek, het strategische doel na vooral de afzetmarkten Noordwest-Duitsland en de Benelux beter te bedienen.
Kijk voor meer informatie op www.schumacher-packaging.de.