HomeNieuwsTwee miljoen groenteverpakkingen op maat per week

Twee miljoen groenteverpakkingen op maat per week

windt-heemskerk

Als je twee miljoen groenteverpakkingen per week produceert, dan stel je natuurlijk hoge eisen aan de kwaliteit van de verpakkingen. W. Heemskerk levert al meer dan 25 jaar verpakte groenten aan o.a. supermarkten. En wie levert al 25 jaar het verpakkingsassortiment? Van der Windt!

windt-logo-2014Bij veel supermarkten in Europa liggen de groenten van W. Heemskerk gevestigd te Rijnsburg. De twee miljoen verpakkingen per week worden als private labels verkocht. Om het assortiment optimaal te presenteren, werkt Heemskerk al 25 jaar nauw samen met Van der Windt. De AGF-sector is immers bekend terrein voor ons: we bieden een compleet assortiment verpakkingen en diensten. Ook bij Heemskerk, die onder meer gebruik maakt van blanco, bedrukte en geperforeerde folies. Voor elke groente zijn in gezamenlijk overleg de juiste specificaties bepaald. De ene groente heeft een dichte folie met een hoge barrière nodig, de andere weer een hoge doorlaatbaarheid door middel van een laserperforatie in de folie.

Ook een toeleverancier als Heemskerk merkt dat de consument verandert. Afnemers bestellen steeds meer producten in kleinere oplagen. Dat vraagt van Van der Windt de flexibiliteit om verpakkingen in kleine runs te produceren. Iets wat geen enkel probleem is voor een verpakkingsleverancier die net als Heemskerk tot de top-3 in hun eigen segment in Nederland behoort!

Kijk voor meer informatie op www.vanderwindt.com.