Technisch Bureau Verhagen is gespecialiseerd in verpakkingsmachines en verpakkingsmaterialen voor de food industrie. Tijdens het MFC Event, dat onlangs in Rosmalen plaats vond, presenteerde Verhagen de automatische traysealmachine Athena Dual Drive. Deze beschikt onder andere over twee vacuümkamers. Door deze optie kunnen twee matrijzen tegelijkertijd gebruikt worden waarmee een hoge output behaalt wordt tot wel 15 cycli per minuut.
Deze flexibele machine kan ook gebruik maken van twee verschillende matrijzen en twee individueel aangedreven folierollen. Deze optie heeft als voordeel dat er twee verschillende producten of formaten tegelijkertijd verpakt kunnen worden of dat er non-stop over gegaan kan worden naar een andere productie run. Tevens bespaart de Athena Dual Drive circa 30% topseal folie dankzij een gepatenteerd foliebesparingssysteem.
Daarnaast presenteerden wij de MC Mini Flowpack machine. Deze zeer compacte flowpacker trok veel bezoekers op de stand. Deze machine maakt het u mogelijk om met relatief lage investering flowpack verpakkingen te kunnen maken. Hiermee is het deze machine ook voor kleine en middelgrote productieruns interessant.
Heeft u ons gemist op het MFC Event? Kijk dan eens op onze site voor een overzicht van onze verpakkingsmachines. Tevens komen wij graag langs om uw wensen in een persoonlijk gesprek ik kaart te brengen en de verpakkingsmogelijkheden voor uw product te bespreken.
Kijk voor meer informatie op www.tbverhagen.nl.