HomeNieuwsBedrijven en personenSuikerwerkfabrikant Fortuin neemt zoetwarentak van Senzora over

Suikerwerkfabrikant Fortuin neemt zoetwarentak van Senzora over

Na ruim een eeuw stopt Senzora uit Deventer met waarmee het ooit begon: suikerwerk. Suikerwerkfabrikant Fortuin uit Dokkum neemt namelijk de zoetwarentak van Senzora over, zo melden diverse media. “Met het toevoegen van Senzora aan de portefeuille zetten wij een mooie stap om ook op de langere termijn een betrouwbare en kwalitatieve partner te blijven”, zo reageert Fortuin op de overname in een artikel op de website van Levensmiddelenkrant.

Met de productiefaciliteiten in de fabriek in Dokkum heeft Fortuin naar eigen zeggen voldoende capaciteit om het extra gevraagde volume te produceren en te verpakken. De productie van zo’n 750 miljoen snoepjes per jaar wordt in de loop van dit jaareintegreerd in het bestaande productieapparaat van Fortuin. De verwachting is dat dit proces in juli is afgerond.

Fortuin neemt de suikerhartjes en ander snoepgoed uit het assortiment van Senzora over. Overigens had Fortuin, dat landelijke bekendheid heeft met Wilhelmina Pepermunt, al een eigen variant van vruchtenhartjes in het assortiment.

Senzora zal zich enkel nog richten op haar tak voor was- en reinigingsmiddelen. De verkoop zal waarschijnlijk gevolgen hebben voor het personeel. Medewerkers in het suikerwerk worden zoveel mogelijk ondergebracht in andere divisies van Senzora.

Kijk voor meer informatie op www.fortuin.com.