HomeNieuwsMultivac breidt portfolio dieptrekkers verder uit

Multivac breidt portfolio dieptrekkers verder uit

multivac-r081

Met de nieuwe dieptrekverpakkingsmachine type R081, breidt MULTIVAC zijn portfolio dieptrekkers verder uit. De R081, een instapmodel, is geschikt voor gebruik in een clean-room omgeving en wordt voor het eerst gepresenteerd op de ACHEMA beurs (stand C47, Hal 3.1) in Frankfurt van 15 tot 19 juni 2015.

multivac-logo-2014De R081 is voorzien van elektrische hefsystemen die voor een verhoogde sealdruk en een geoptimaliseerde sealdrukverdeling zorgen. Hierdoor wordt een hoog niveau in sealkwaliteit en verpakkingszekerheid bereikt.

Op dit nieuwe instapmodel kan zowel harde- als flexibele folie evenals Tyvek of medisch papier verwerkt worden. De R081 kan naast atmosferische verpakkingen ook verpakkingen onder vacuum of onder beschermende atmosfeer produceren.

Het bewezen wissellade systeem zorgt ervoor dat zowel het vorm- als sealstation snel en eenvoudig omgebouwd kunnen worden. Daarmee is de R081 in het bijzonder geschikt voor toepassingen waarbij verschillende producten in kleine batches worden geproduceerd.

De R081 is beschikbaar in diverse nominale machinebreedtes dit maakt het tevens mogelijk de formaten flexibel in te delen. De R081 kan voorzien worden van diverse druk-, etiketteer- en controlesystemen. Ook is het mogelijk de machine bij het inlegbereik te voorzien van een voetpedaal om één enkele slag te maken.

Kijk voor meer informatie op www.multivac.nl.