HomeNieuwsMultipond innovatie voor snoepindustrie: gepatenteerde suikerring

Multipond innovatie voor snoepindustrie: gepatenteerde suikerring

multipond-jos-interpack

Multipond toonde op Interpack afgelopen mei een unieke oplossing voor het afscheiden van suiker bij gesuikerde snoepproducten in de Multipond multihead weger. Losse suiker wordt door deze nieuwe innovatieve ontwikkeling uit de productstroom verwijderd; hierdoor wordt de capaciteit van uw verpakkingssysteem verhoogd en de kwaliteit van uw productpresentatie verbeterd. Ideaal voor gesuikerde of gezouten gummibeer of dropproducten.

multipond-logo-2014De losse suiker in de product stroom wordt hierbij aan het einde van de doseergoten van de Multipond multihead weegautomaat met een speciaal geconstrueerd afvoersysteem uit de productstroom gehaald. Via een afvoer wordt de losse suiker aan een roterende ring overgedragen, de zogenaamde ‘suikerring', en met vacuüm afgezogen. De Multipond weegautomaat werkt volgens het bekende en bewezen principe en wordt hierdoor niet beïnvloed.

Op Interpack te Düsseldorf was deze innovatie te zien op een MP 22-1000/400-H weegautomaat. Het systeem is ook leverbaar voor bestaande Multipond weegautomaten, afhankelijk van type en bouwjaar.

Kijk voor meer informatie op www.multipond.com.