HomeNieuwsJamart blijft geloven in houten verpakkingen

Jamart blijft geloven in houten verpakkingen

jamart-logoJamart is de oudste kistenfabriek van België en produceert dagelijks zo'n 50.000 fruitkisten. “Vandaag de dag bieden we een divers assortiment met kisten, palloxen (kuubskisten) en palletten. We kunnen deze op vraag van de klant op alle mogelijke afmetingen fabriceren. Daarnaast is ook bedrukking van hoge kwaliteit mogelijk op onze kisten”, vertelt Stijn Jamart in een artikel op de website AGF.nl.

Volgens Stijn lijkt de sector voor houten kisten tegenwoordig op z'n retour te zijn. “We merken dat ze in de AGF-sector steeds meer gebruik maken van andere verpakkingen zoals karton of plastic. Dit terwijl er zo veel voordelen zijn van houten verpakkingen”, vertelt Stijn Jamart in het artikel.

Toch blijft men bij Jamart, dat actief is in België en Nederland, geloven in de houten verpakkingen. Stijn Jamart: “We hopen dat de vraag van deze duurzame en sterke producten weer in de lift komt. Met houten verpakkingen zijn enorm veel mogelijkheden, maar je moet het wel zien.”

Kijk voor meer informatie op www.nvjamart.be of klik hier om het volledige artikel te lezen.

Bron: AGF.nl