Antalis, Europa’s meest vooraanstaande distributeur van papier, visuele communicatie en verpakkingsoplossingen, heeft de Nederlandse teams in haar divisie Packaging sterk uitgebreid. Hiermee vergroot het bedrijf haar capaciteit in het verpakkingssegment.
Antalis nam onlangs 17 medewerkers in dienst die afkomstig waren van het in Nederland en België failliet verklaarde PaperlinX. Naast key account managers en sales managers maken ook alle product category managers onderdeel uit van dit team, geleid door manager Packaging Ad Lips: “Als team zijn we enorm enthousiast om toe te treden tot dit bedrijf. Antalis onderscheidt zich met haar wereldwijde langetermijncommitment- en strategie in het verpakkingssegment alsook het toekennen van eigen middelen en investeringen in de Nederlandse markt.”
Antalis waardeert de grondige expertise en marktkennis van deze professionals en de waarde die ze aan de organisatie kunnen toevoegen. De nieuwe professionals treden toe tot de al sterke bezetting van Antalis lokaal en wereldwijd. Door hun knowhow te combineren met de geavanceerde logistieke capaciteiten in het moderne logistieke centrum in Almere, versterkt Antalis haar langetermijnstrategie en groeit hiermee uit tot de onbetwiste leider op de Nederlandse markt voor verpakkingsmateriaal.
“Dankzij deze leidende positie zijn onze huidige en toekomstige klanten verzekerd van de beste service in onze branche”, aldus Stéphane Courtot, algemeen directeur Nederland, Benelux en West-Europa. “We zijn dan ook heel blij deze nieuwe talenten aan ons team te kunnen toevoegen. Met deze stap kunnen we nog professioneler tegemoetkomen aan de behoeften van onze klanten.”
Kijk voor meer informatie op www.antalis.nl.