HomeNieuwsBedrijven en personenSormac groeit en breidt haar productie uit met 3.000 m2

Sormac groeit en breidt haar productie uit met 3.000 m2

Sormac, de toonaangevende leverancier van machines en lijnen voor de groenteverwerkende industrie, breidt haar afdeling constructie uit met een nieuwe hal van ruim 3.000 vierkante meter.

Het technologiebedrijf uit Venlo heeft het volledige proces van het ontwerpen van de machines tot de constructie en assemblage in huis. Met de nieuwe hal zullen de verschillende stappen in het proces nog beter op elkaar aangesloten zijn en de constructiecapaciteit wordt hierdoor verdubbeld. De productie wordt geautomatiseerd met een lasersnijmachine die ook ‘s nachts zonder toezicht zal werken.

“Dit wordt de fabriek van de toekomst: hogere productiecapaciteit en meer automisatie”, aldus Bert Haffmans, directeur-eigenaar van Sormac.

De nieuwe productiehal wordt uitgerust met energie optimalisatie, zonnepanelen en voorzieningen die opgewekte energie op bepaalde tijden op slaan, zodat deze ingezet kan worden als het nodig is. De bouw van de nieuwe hal is gestart in oktober en zal eind maart 2025 opgeleverd worden.

De symbolische eerste paal werd geslagen door Jesse Haffmans, kleinzoon van directeur Bert Haffmans, in aanwezigheid van Elena Haffmans.

www.sormac.com