HomeNieuwsPaardekooper maakt ontwerpen kleine oplage sapflessen mogelijk

Paardekooper maakt ontwerpen kleine oplage sapflessen mogelijk

Ga voor een super smooth(ie) look en ontwerp in slechts een paar simpele stappen je eigen fullcolour flesetiket. Verkrijgbaar vanaf 50 stuks en daarmee ook bijzonder geschikt voor tijdelijke acties. De flesetiketten zijn gemaakt van hoogwaardig watervast vinyl met een witte ondergrond. Het ontwerp op de voorzijde van het etiket bepaal je helemaal zelf. Je profiteert van een ongelimiteerd aantal drukkleuren. Het is dus zelfs mogelijk om foto’s op het etiket af te beelden.

De transparante sapfles is verkrijgbaar in vier formaten (250, 330, 500 en 1.000 ml). Kies het gewenste product en start je eigen ontwerp in onze speciale designsoftware. Het formaat van het etiket correspondeert automatisch met het formaat van de sapfles. Je krijgt bovendien direct een proefdruk te zien, zodat je het eindresultaat goed kunt beoordelen. Wanneer je tevreden bent over het ontwerp klik je op ‘bestellen’. Binnen vijf werkdagen worden de sapflessen en etiketten bezorgd. De etiketten worden los geleverd. Hierdoor kun je etiketten maken voor verschillende (verse) dranken die je zelf op het juiste flesje kunt plakken.

Je profiteert van kleine oplages, tegen zeer scherpe prijzen. Ideaal wanneer de verpakking dienst doet als tijdelijk promotiemiddel, bijvoorbeeld als ‘visitekaartje’ tijdens een beurs of om in te spelen op actuele thema’s en seizoenen. Van speciale kerst smoothies tot zomers opfrissers; met Paardekooper maak je de leukste inhakers.

www.paardekooper.nl