Zoeken
Volg PackOnline.nl
Meer PackOnline.nl
Vraag en aanbod
Vacatures
Recente thema's
Recente fotoreportages
Recente videoreportages
Beursagenda
Nieuws
Nieuws > Artikel

Paardekooper neemt initiatief in duurzaam verpakken

paardekooper-logo-nieuwVanuit de behoefte naar verduurzaming neemt Paardekooper Group het initiatief in duurzaam verpakken. Hiervoor is een uniek platform ontwikkeld onder de naam Smarter by nature. Het platform gaat 8 september live, maar staat 6 september al in de schijnwerpers van het Tuschinski theater tijdens de Duurzame Dinsdag.

paardekooper-smarter-by-natureOp dinsdag 6 september vindt in het Tuschinski theater de Nederlandse première plaats van de film Silent Snow. Een film van Gouden Kalf winnaar Jan van den Berg over het vernietigende effect van klimaatveranderingen op de Noordpool. Tijdens het programma rondom de première worden diverse ideeën en initiatieven gepresenteerd die bijdragen aan een beter milieu. Staatsecretaris Henk Bleker zal de ideeën in het duurzaamheidskoffertje aannemen en de beste ideeën worden door minister Bijsterveld onderscheiden met het Duurzame Lintje. Een van de duurzame ideeën is het Smarter by nature initiatief van Paardekooper Group en Natuur&Milieu.

In het zoeken naar nieuwe oplossingen voor een minimale belasting van het milieu heeft Paardekooper Group – in samenwerking met Natuur&Milieu – ‘Smarter by nature’ ontwikkeld. Een online platform waar vanuit een wetenschappelijke basis bezoekers geïnformeerd worden over de milieu-impact van verpakkingen en disposables. Het wetenschappelijke uitgangspunt maakt het Smarter by nature concept uniek. Het geeft een betrouwbaar inzicht in het CO2e en H2O verbruik gedurende de totale levenscyclus van het product. Via het platform deelt Paardekooper haar expertise rond duurzaam verpakken.

Kijk voor meer informatie op www.smarterbynature.nl (vanaf 8 september).

Toegevoegd op: 2 september 2011
Toegevoegd door: Lody van Berkel
Categoriën: Bedrijven - Disposables - Milieu - Nieuws - Verpakkingen
Meer nieuws

> “Etiketten voedingsmiddelen worden 25 procent groter”
> “Vraag naar verpakkingsfolie flink gedaald”
> Witlofverpakker Reijnpack breidt capaciteit uit tot 40.000 verpakkingen per dag
> NVC organiseert themabijeenkomst over duurzaam verpakken van elektronische producten
> Logi Label levert labelprinter voor kleine en grote aantallen
> “Inkoopbudgetten verpakkingen nemen toe”
> Savoye breidt capaciteit Shimano uit met transportsystemen en verpakkingsmachines
> Mondi wint Dupont Packaging Award voor verpakking Happy Dog
> “Verpakking heel bepalend voor succes kindermerk Fred & Ed”
> Tetra Pak levert als eerste kartonnen verpakking voor wijn
> Deadline inschrijving verpakkingswedstrijd De Gouden Noot nadert
> RKW breidt productiecapaciteit stretchhood-folie uit
> Koat introduceert lijn voor productie en logistiek van opzetdozen voor intern gebruik
> Regering interpelleert directie verpakkingsbedrijf Crown
> CurTec introduceert duurzaam 60-liter nestbaar vat
> “Magazijnen in Nederland niet efficiënt”
> Industriële Verpakkingsdagen Tallpack International wederom een succes
> Staking golfkartonfabrieken Smurfit Kappa lijkt niet meer af te wenden
> Moonen Packaging levert alternatief voor plastic tas
> Henny Swinkels verzorgt Keynote op FOODTECH 2012
> Meer nieuws...