Zoeken
Volg PackOnline.nl
Meer PackOnline.nl
Vraag en aanbod
Vacatures
Recente thema's
Recente fotoreportages
Recente videoreportages
Beursagenda
Nieuws
Nieuws > Artikel

NVC Leerstoel Packaging Design and Management viert vierde verjaardag

nvc-leerstoel

Op 1 mei 2010 vierde de NVC Leerstoel Packaging Design and Management zijn vierde verjaardag. Daarmee werd de eerste periode van vier jaar afgesloten, waarin met succes het verpakken als vak op het hoogste niveau van het reguliere onderwijs in ons land werd geïntroduceerd. Op bovenstaande foto houdt hoogleraar prof. dr. ir. Roland ten Klooster zijn inaugurele rede voor een afgeladen collegezaal. Inmiddels is het bestaan van de leerstoel ook voor de volgende vier jaar door het NVC gegarandeerd.

nvc-logoNa een aantal jaren voorbereiding met een ‘denktank’, kon op de NVC Algemene Ledenvergadering van 2004 het groene licht gegeven worden voor het instellen van de Leerstoel aan de Universiteit Twente. Twaalf NVC-lidbedrijven steunen het initiatief met een extra financiële bijdrage. Voorafgaand hieraan had de vereniging reeds de marktbehoefte en het aanbod in het reguliere Hoger Onderwijs in kaart gebracht. NVC Opleidingen is al jarenlang in het postreguliere onderwijs actief als toonaangevend opleidingsinstituut op verpakkingskundig gebied.

Nederlandse ondernemingen kunnen op allerlei manieren voordeel behalen via de NVC Leerstoel, bijvoorbeeld door het opzetten van afstudeerprojecten en korte opdrachten. Het verenigingsbureau te Gouda levert daarbij ondersteuning en initieert waar zinvol eveneens projecten. Contactpersoon is Ger Standhardt (g.standhardt@nvc.nl), manager Kennisontwikkeling en Projecten.

Kijk voor meer informatie op www.nvc.nl.

Toegevoegd op: 3 mei 2010
Toegevoegd door: Lody van Berkel
Categoriën: Bedrijven - Management - Management en dienstverlening - Nieuws
Meer nieuws

> “Etiketten voedingsmiddelen worden 25 procent groter”
> “Vraag naar verpakkingsfolie flink gedaald”
> Witlofverpakker Reijnpack breidt capaciteit uit tot 40.000 verpakkingen per dag
> NVC organiseert themabijeenkomst over duurzaam verpakken van elektronische producten
> Logi Label levert labelprinter voor kleine en grote aantallen
> “Inkoopbudgetten verpakkingen nemen toe”
> Savoye breidt capaciteit Shimano uit met transportsystemen en verpakkingsmachines
> Mondi wint Dupont Packaging Award voor verpakking Happy Dog
> “Verpakking heel bepalend voor succes kindermerk Fred & Ed”
> Tetra Pak levert als eerste kartonnen verpakking voor wijn
> Deadline inschrijving verpakkingswedstrijd De Gouden Noot nadert
> RKW breidt productiecapaciteit stretchhood-folie uit
> Koat introduceert lijn voor productie en logistiek van opzetdozen voor intern gebruik
> Regering interpelleert directie verpakkingsbedrijf Crown
> CurTec introduceert duurzaam 60-liter nestbaar vat
> “Magazijnen in Nederland niet efficiënt”
> Industriële Verpakkingsdagen Tallpack International wederom een succes
> Staking golfkartonfabrieken Smurfit Kappa lijkt niet meer af te wenden
> Moonen Packaging levert alternatief voor plastic tas
> Henny Swinkels verzorgt Keynote op FOODTECH 2012
> Meer nieuws...