LinMot lineaire motor in roestvaststaal bij Groneman

LinMot introduceert een compleet nieuwe motor-familie, de P01-48-SSC in RoestVastStaal 1.4404/316 met de uitstekende beschermingsklasse IP69K en een piekkracht tot maar liefst 500N. Speciaal ontworpen voor toepassingen in de voedings-, farmaceutische- en verpakkingsindustrie. LinMot producten zijn in de Benelux verkrijgbaar bij Groneman B.V. in Hengelo.
Een lineaire motor die compleet uit RoestVastStaal is vervaardigd! LinMot heeft hem vanaf vandaag in haar leveringsprogramma. Onder de productnaam P01-48×240-SSC en P01-48×360-SSC heeft deze nieuwe motor een diameter van 60 mm en een totale lengte van 345 mm resp. 465 mm. De stator is geheel afgedicht en voldoet aan de beschermingsfactor IP69K
Piekkracht tot 500N
Voor ‘high performance’ zijn de nieuwe statoren beschikbaar met geïntegreerde koelbuizen voor waterkoeling (optie FC) waarmee hogere continue krachten bereikt kunnen worden. Er kan gekozen worden voor externe- of interne lagering voor respectievelijk grote of kleinere slaglengtes.
De LinMot motoren zijn ontworpen voor toepassing in voedings-, pharmaceutische- en verpakkingsindustrie; vooral daar waar reiniging erg belangrijk is. Hiermee is de mogelijkheid gecreëerd voor o.a. foam reiniging in de voedsel- en zuivelindustrie.
Hoogdynamisch lineair bewegen
Lineaire servomotoren worden ingezet bij de automatisering van productieprocessen en zorgen voor een snelle nauwkeurige beweging
Zoals alle motoren in het LinMot programma zijn ook deze motoren in het totale slagbereik vrij positioneerbaar en is er een systematisch opgebouwd programma van bijpassende lopers.
Voor meer informatie:
Groneman B.V.
T (074) 255 11 40
www.groneman.nl
besturingstechniek@groneman.nl
| Toegevoegd op: | 1 maart 2010 |
| Toegevoegd door: | Lody van Berkel |
| Categoriën: | Automatisering, aandrijving en besturing - Machines - Nieuws |
| > | Smurfit Kappa Benelux daagt studenten uit om producten voor e-commerce duurzaam, veilig en optimaal te verpakken |
| > | Labro Verpakkingen: een goede eerste indruk |
| > | “Meer transparantie en eenheid bij inzameling en verwerking verpakkingen dringend gewenst” |
| > | Nieuwe DWS2103 weegindicator van HBM krijgt PTB-goedkeuring |
| > | Empack speelt in op aanpak van medicijnvervalsing |
| > | Storopack komt met antistatische verpakkingsfolie van Airplus en Foamplus |
| > | Samenwerking Sealed Air en Ecovative voor verpakking gemaakt van champignons |
| > | Albert Heijn lanceert Weggooiwijzer op verpakkingen |
| > | Verkoopteam GH-Ulma weer op volle sterkte |
| > | Sato ontwikkelt CO2-reducerend label |
| > | Drankblikje viert 75-jarig jubileum |
| > | Ook volop oplossingen voor etiketteren en traceren op Ipack-Ima |
| > | Air Products viert 21 jaar R&D-successen in industriële gassen |
| > | Palletmatch breidt dienstverlening uit met nieuwe pallets |
| > | “Consument vertrouwt etiket op voedingsmiddelen niet” |
| > | Zeven grafische en verpakkingsbedrijven slaan handen ineen |
| > | Packtech: een succes in robotisering |
| > | Manter introduceert nieuwe serie wegers |
| > | Nedpack introduceert ruimtebesparend buffersysteem |
| > | Vleesgigant Vion verkoopt verwerkings- en verpakkingsfabriek |
| > | Meer nieuws... |


















