Handelsmissie levensmiddelen- en verpakkingstechnologie Bulgarije
Rocon organiseert in samenwerking met NVC en in opdracht van het Ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie een uitgaande missie naar de hoog aangeschreven Foodtech beurs in Plovdiv, het belangrijkste trefpunt voor de branche in Bulgarije. Een eerder door Rocon georganiseerde inkomende missie vanuit Bulgarije heeft aangetoond dat er vanuit Bulgaarse zijde veel belangstelling bestaat voor Nederlandse verpakkingstechnologie en levensmiddelenverpakkingen.
Ondanks de crisis neemt de welvaart in Bulgarije gestaag toe. Als laatst toegetreden EU lid, beschikt Bulgarije over omvangrijke Europese subsidies (structuurfondsen). Dit leidt er toe dat de koopkracht van de bevolking gestaag toeneemt met als gevolg dat steeds meer levensmiddelen, die volgens Europese richtlijnen geproduceerd worden, voor grote groepen mensen binnen handbereik komen. Vaak betreft dit import producten vanuit West Europa. Nederlandse producten staan vanwege hoge mate van productinnovatie hoog aangeschreven. Uiteraard spelen verpakkingen een cruciale rol in de kwaliteit van levensmiddelen.
Het merendeel van de kosten van de missie worden betaald door het ministerie van EL&I. Daarom betalen deelnemende bedrijven slechts een eigen bijdrage van €950,-. Bij deelname worden potentiële zakenpartners voor u geselecteerd die u op de beurs te Plovdiv in een afzonderlijke zaal zult ontmoeten. De organisatie zorgt waar nodig voor tolken. Tevens zullen er inhoudelijke bijeenkomsten zijn over de Bulgaarse levensmiddelen- & verpakkingssector en zal er een projectbezoek plaatsvinden. De handelsmissie staat open voor maximaal 15 Nederlandse deelnemers.
Kijk voor meer informatie op www.nvc.nl.
| Toegevoegd op: | 31 januari 2012 |
| Toegevoegd door: | Lody van Berkel |
| Categoriën: | Management - Nieuws |
| > | “Verpakking heel bepalend voor succes kindermerk Fred & Ed” |
| > | Tetra Pak levert als eerste kartonnen verpakking voor wijn |
| > | Deadline inschrijving verpakkingswedstrijd De Gouden Noot nadert |
| > | RKW breidt productiecapaciteit stretchhood-folie uit |
| > | Koat introduceert lijn voor productie en logistiek van opzetdozen voor intern gebruik |
| > | Regering interpelleert directie verpakkingsbedrijf Crown |
| > | CurTec introduceert duurzaam 60-liter nestbaar vat |
| > | “Magazijnen in Nederland niet efficiënt” |
| > | Industriële Verpakkingsdagen Tallpack International wederom een succes |
| > | Staking golfkartonfabrieken Smurfit Kappa lijkt niet meer af te wenden |
| > | Moonen Packaging levert alternatief voor plastic tas |
| > | Henny Swinkels verzorgt Keynote op FOODTECH 2012 |
| > | Leasecontrol introduceert ‘in-line’ leasecalculator voor leveranciers van verpakkingsmachines en hun klanten |
| > | Arla snijdt fors in kosten verpakkingen |
| > | CSi industries sluit partnership in China |
| > | Ecologische verpakkingen voor salades Bonduelle |
| > | Tetra Pak levert jaarlijks 167 miljard individuele verpakkingen |
| > | Qolpac komt met slimme medicijnverpakking |
| > | Vetipak viert jubileum en opent fabriek |
| > | FHG ontvangt Groene Telegraaf-award |
| > | Meer nieuws... |















