Zoeken
Volg PackOnline.nl
Meer PackOnline.nl
Vraag en aanbod
Vacatures
Recente thema's
Recente fotoreportages
Recente videoreportages
Beursagenda
Nieuws
Nieuws > Artikel

Friso van Weelden benoemd tot algemeen directeur GS1 Nederland

gs1-logoHet bestuur van GS1 Nederland heeft Friso van Weelden benoemd tot algemeen directeur van GS1 Nederland per 1 januari 2011.  Peter Gietelink treedt per diezelfde datum terug. Het bestuur van GS1 Nederland ziet dat de behoefte om samen te werken ongekend hoog is. Het helpt sectoren om te kunnen blijven groeien. Zij heeft ook het volste vertrouwen dat de nieuwe directeur Friso van Weelden hier richting aan kan geven.

Friso van Weelden, de nieuwe directeur van GS1 Nederland, heeft een sterk geloof in de samenwerking tussen retailers en fabrikanten. Van Weelden: “Om te kunnen blijven groeien moeten bedrijven vandaag samen werken aan de keten van morgen. Binnen GS1 Nederland betekent dit dat wij met de bedrijven kijken naar de ontwikkelingen in de branche, gezamenlijk de prioriteiten bepalen en vooral om deze met grote daadkracht ketenbreed te implementeren. Dat is onze focus voor de komende jaren.”

De co-voorzitters van GS1 Nederland over Friso van Weelden

Sander van der Laan, Algemeen Directeur van Albert Heijn: “GS1 Nederland heeft onder leiding van Peter Gietelink de afgelopen 25 jaar voor bedrijven in de keten kostenbesparingen kunnen realiseren. De nieuwe directeur Friso van Weelden zorgt ervoor dat bestaande oplossingen verder ketenbreed  worden geïmplementeerd en er verdere slagen worden gemaakt om kosten uit de keten te halen.”

Peter ter Kulve, CEO Unilever Benelux: “Peter Gietelink heeft aan de wieg gestaan van de succesvolle transformatie van ECR Nederland en EAN Nederland naar GS1. Met Friso van Weelden kan GS1 Nederland zich verder ontwikkelen om aansluiting te blijven houden bij nieuwe technologische ontwikkelingen en de uitdagingen van ketenglobalisering.”

Over Friso van Weelden

Friso van Weelden kwam in 2001 in dienst van GS1 Nederland en heeft sinds 2007 de functie van manager Marketing & Communicatie vervuld. De afgelopen jaren heeft hij een grote bijdrage geleverd aan de strategie- en beleidsvorming van GS1 Nederland om beter te kunnen inspelen op de vraag van onze deelnemers. Onlangs voltooide hij het leadership-programma ECR Progressive Management Program.

Toegevoegd op: 3 november 2010
Toegevoegd door: Lody van Berkel
Categoriën: Bedrijven - Nieuws
Meer nieuws

> “Verpakking heel bepalend voor succes kindermerk Fred & Ed”
> Tetra Pak levert als eerste kartonnen verpakking voor wijn
> Deadline inschrijving verpakkingswedstrijd De Gouden Noot nadert
> RKW breidt productiecapaciteit stretchhood-folie uit
> Koat introduceert lijn voor productie en logistiek van opzetdozen voor intern gebruik
> Regering interpelleert directie verpakkingsbedrijf Crown
> CurTec introduceert duurzaam 60-liter nestbaar vat
> “Magazijnen in Nederland niet efficiënt”
> Industriële Verpakkingsdagen Tallpack International wederom een succes
> Staking golfkartonfabrieken Smurfit Kappa lijkt niet meer af te wenden
> Moonen Packaging levert alternatief voor plastic tas
> Henny Swinkels verzorgt Keynote op FOODTECH 2012
> Leasecontrol introduceert ‘in-line’ leasecalculator voor leveranciers van verpakkingsmachines en hun klanten
> Arla snijdt fors in kosten verpakkingen
> CSi industries sluit partnership in China
> Ecologische verpakkingen voor salades Bonduelle
> Tetra Pak levert jaarlijks 167 miljard individuele verpakkingen
> Qolpac komt met slimme medicijnverpakking
> Vetipak viert jubileum en opent fabriek
> FHG ontvangt Groene Telegraaf-award
> Meer nieuws...