Fanuc toont 6-assige delta robot met payload van 6 kg
Met al meer dan 15 verschillende robotseries, een maximum payload van 1350 kg en een werkbereik van bijna 5 meter in straal breidt Fanuc zijn meest complete product range verder uit met Delta robots. Naast de M-1iA delta serie, toont Fanuc op zijn standtijdens Empack ook zijn M-3iA delta serie.
De 6-assige M-3iA/6A delta robot beschikt over de Fanuc gepatenteerde 3-assige robotpols waardoor deze naast gewone ‘pick&place’-toepassingen ook ingezet wordt voor complexere handeling en assemblage applicaties. De 3-assige robotpols maakt het mogelijk om producten onder een hoek op te nemen alsook af te zetten.
Deze M-3iA delta serie beschikt ook over een 4-assige configuratie. Dankzij de intelligente aandrijving beschikt deze 4-asssige M-3iA/6S robot over een holle flens waardoor bekabeling naar de tool sterk vereenvoudigd wordt wat resulteert in een hogere betrouwbaarheid.
De M-3iA delta reeks beschikt over een IP67 beschermingsgraad en witte epoxy paint waardoor, in combinatie met het ‘Food grade grease’, de robot ingezet kan worden voor toepassingen in de voedingsindustrie alsook in andere omgevingen waar hygiëne een belangrijke factor is.
Standaard wordt de M-3iA serie aangestuurd met de R-30iA ‘open air’ controller (450x370x355mm). Deze uiterst compacte controller, met een gewicht van slechts 35kg, kan zeer eenvoudig worden geïntegreerd. Een bijkomend voordeel is dat, bij gebruik van meerdere robots, deze controllers op elkaar gezet kunnen worden waardoor de afmetingen van de robotcel tot een minimum worden herleid. De R-30iA ‘open air’ controller beschikt eveneens over de allerlaatste Fanuc technologieën.
Empack Brussel 2011 – Stand F099
Kijk voor meer informatie op www.fanuc.be.
| Toegevoegd op: | 29 september 2011 |
| Toegevoegd door: | Lody van Berkel |
| Categoriën: | Automatisering, aandrijving en besturing - Empack Brussel 2011 - Machines - Nieuws |
| > | “Verpakking heel bepalend voor succes kindermerk Fred & Ed” |
| > | Tetra Pak levert als eerste kartonnen verpakking voor wijn |
| > | Deadline inschrijving verpakkingswedstrijd De Gouden Noot nadert |
| > | RKW breidt productiecapaciteit stretchhood-folie uit |
| > | Koat introduceert lijn voor productie en logistiek van opzetdozen voor intern gebruik |
| > | Regering interpelleert directie verpakkingsbedrijf Crown |
| > | CurTec introduceert duurzaam 60-liter nestbaar vat |
| > | “Magazijnen in Nederland niet efficiënt” |
| > | Industriële Verpakkingsdagen Tallpack International wederom een succes |
| > | Staking golfkartonfabrieken Smurfit Kappa lijkt niet meer af te wenden |
| > | Moonen Packaging levert alternatief voor plastic tas |
| > | Henny Swinkels verzorgt Keynote op FOODTECH 2012 |
| > | Leasecontrol introduceert ‘in-line’ leasecalculator voor leveranciers van verpakkingsmachines en hun klanten |
| > | Arla snijdt fors in kosten verpakkingen |
| > | CSi industries sluit partnership in China |
| > | Ecologische verpakkingen voor salades Bonduelle |
| > | Tetra Pak levert jaarlijks 167 miljard individuele verpakkingen |
| > | Qolpac komt met slimme medicijnverpakking |
| > | Vetipak viert jubileum en opent fabriek |
| > | FHG ontvangt Groene Telegraaf-award |
| > | Meer nieuws... |















