Zoeken
Volg PackOnline.nl
Meer PackOnline.nl
Vraag en aanbod
Vacatures
Recente thema's
Recente fotoreportages
Recente videoreportages
Beursagenda
Nieuws
Nieuws > Artikel

Experts discussiëren bij NVC over verpakking en merkontwikkeling van kaas

nvc-kaas-2Nederlanders worden niet voor niets ‘kaaskoppen’ genoemd. Kaas staat bijna altijd op het boodschappenlijstje. Steeds meer verpakte kaas wordt aangeboden in de supermarkt. Reden om met experts uit de foodretail te discussiëren over de verpakking en de merkontwikkeling van kaas. De meeting vond plaats bij het Nederlands Verpakkingscentrum op vrijdag 9 juli.

Hans Bruin (Versunie en Kaandorp Kaas), Gregory Hesselink (Beemster Kaas), Adrie Risseeuw (Bongrain ), Bart Bikker (Westland), Leon van den Heuvel (Zeijerveld Cheese Unlimited) Suzanne van den Briel (Uniekaas), Michaël Nieuwesteeg (Nederlands Verpakkingscentrum) en diverse journalisten, vroegen zich onder andere af hoe belangrijk de verpakking voor kaas is. Wat zijn de trends? Hoeveel waarde voegt het verpakken van kaas toe? En is de consument nog wel gevoelig voor ‘duurzame verpakking’?

Belangrijke conclusie waarover de experts het eens zijn, is dat de verpakking een belangrijke rol speelt bij de ontwikkeling van het merk. Gemak en functionaliteit zijn ook van belang. Onderzoek laat zien dat de consument wel kritisch is over de meerwaarde van de verpakking zoals hersluitbaarheid. Volgens de experts zijn er grenzen aan het aspect gemak.

nvc-kaas-1

Bron: Levensmiddelenkrant/NVC

Toegevoegd op: 20 juli 2010
Toegevoegd door: Lody van Berkel
Categoriën: Marketing en reclame - Nieuws - Verpakkingen
Meer nieuws

> “Verpakking heel bepalend voor succes kindermerk Fred & Ed”
> Tetra Pak levert als eerste kartonnen verpakking voor wijn
> Deadline inschrijving verpakkingswedstrijd De Gouden Noot nadert
> RKW breidt productiecapaciteit stretchhood-folie uit
> Koat introduceert lijn voor productie en logistiek van opzetdozen voor intern gebruik
> Regering interpelleert directie verpakkingsbedrijf Crown
> CurTec introduceert duurzaam 60-liter nestbaar vat
> “Magazijnen in Nederland niet efficiënt”
> Industriële Verpakkingsdagen Tallpack International wederom een succes
> Staking golfkartonfabrieken Smurfit Kappa lijkt niet meer af te wenden
> Moonen Packaging levert alternatief voor plastic tas
> Henny Swinkels verzorgt Keynote op FOODTECH 2012
> Leasecontrol introduceert ‘in-line’ leasecalculator voor leveranciers van verpakkingsmachines en hun klanten
> Arla snijdt fors in kosten verpakkingen
> CSi industries sluit partnership in China
> Ecologische verpakkingen voor salades Bonduelle
> Tetra Pak levert jaarlijks 167 miljard individuele verpakkingen
> Qolpac komt met slimme medicijnverpakking
> Vetipak viert jubileum en opent fabriek
> FHG ontvangt Groene Telegraaf-award
> Meer nieuws...