Zoeken
Volg PackOnline.nl
Meer PackOnline.nl
Vraag en aanbod
Vacatures
Recente thema's
Recente fotoreportages
Recente videoreportages
Beursagenda
Nieuws
Nieuws > Artikel

Domino codeert van product tot pallet

domino-empack-den-bosch-2010

Inkjet, thermische inkjet,  laser, thermo transfer overprint en print & apply labelling. Domino heeft alle codeeroplossingen onder één dak. Voor het coderen van alle variabele informatie zoals t.h.t. datum, batchcodes, barcodes en dotmatrix codes. Voor alle producten en verpakkingen, omdozen en pallets in uitlopende branches en industrieën.

domino-logoDoordat Domino alle technologieën vertegenwoordigd zijn de klanten van Domino verzekerd van een eerlijk en effectief advies voor de beste en meest kosteffectieve codeeroplossing.
Domino nodigt de bezoekers van Empack den Bosch daarom uit op stand L1106 voor een demonstratie van al deze codeersystemen en een vrijblijvend advies op maat.

Inkjet, een bewezen technologie

De kleinkarakter inkjet technologie bewijst al zeker dertig jaar een betrouwbare dienst in vele productieomgevingen. De A-Serie printer van Domino codeert op echt alle ondergronden en biedt een tientallen soorten speciale inkten. De printer is gemakkelijk en snel in te zetten in bestaande productielijnen.

Geen ingewikkelde implementaties maar plug en play. Ook het schone inktsysteem en de automatische start/stop met één druk op de knop en de automatische reiniging van de kop zijn nog steeds uniek. Een garantie voor de hoogst haalbare uptime. Niet alleen is de printer makkelijk en efficiënt in gebruik maar ook nog eens zeer betaalbaar.  De bezoekers van de stand kunnen met een inkjet printer zelf een pen met een naam of andere tekst coderen.

Empack den Bosch stand L1106, 7 & 8 april 2010

Kijk voor meer informatie op www.domino.nl.

Toegevoegd op: 23 februari 2010
Toegevoegd door: Lody van Berkel
Categoriën: Empack Den Bosch 2010 - Etiketteren, labellen en printen - Machines - Nieuws
Meer nieuws

> “Verpakking heel bepalend voor succes kindermerk Fred & Ed”
> Tetra Pak levert als eerste kartonnen verpakking voor wijn
> Deadline inschrijving verpakkingswedstrijd De Gouden Noot nadert
> RKW breidt productiecapaciteit stretchhood-folie uit
> Koat introduceert lijn voor productie en logistiek van opzetdozen voor intern gebruik
> Regering interpelleert directie verpakkingsbedrijf Crown
> CurTec introduceert duurzaam 60-liter nestbaar vat
> “Magazijnen in Nederland niet efficiënt”
> Industriële Verpakkingsdagen Tallpack International wederom een succes
> Staking golfkartonfabrieken Smurfit Kappa lijkt niet meer af te wenden
> Moonen Packaging levert alternatief voor plastic tas
> Henny Swinkels verzorgt Keynote op FOODTECH 2012
> Leasecontrol introduceert ‘in-line’ leasecalculator voor leveranciers van verpakkingsmachines en hun klanten
> Arla snijdt fors in kosten verpakkingen
> CSi industries sluit partnership in China
> Ecologische verpakkingen voor salades Bonduelle
> Tetra Pak levert jaarlijks 167 miljard individuele verpakkingen
> Qolpac komt met slimme medicijnverpakking
> Vetipak viert jubileum en opent fabriek
> FHG ontvangt Groene Telegraaf-award
> Meer nieuws...