Decanova toont promotionele en industriële blikken
Op zoek naar iets extra voor uw product? Wilt u iets leuks om een productverjaardag te vieren of uw klanten extra te verwennen? Bij Decanova kan u terecht voor luxe blikverpakkingen, van ontwerp tot volledige realisatie. Deze verpakkingen passen ideaal binnen uw marketingdoelstellingen en geven een jarenlange meerwaarde aan uw merk.
Decanova staat voor maatwerk en innovativiteit. Zo is zowel de vorm als de bedrukking naar keuze. Van het beginconcept tot de eindafwerking staan wij u bij met advies over de technische mogelijkheden. Daarnaast nemen wij ook de volledige realisatie voor onze rekening. Ook eventuele displays of presentaties kunnen door ons worden uitgewerkt.

Decanova maakt de enige verpakking die niemand weggooit! Kom daarom zeker een kijkje nemen op onze stand en laat je verrassen door de oneindige mogelijkheden om uw product op een creatieve en opvallende manier in de kijker te zetten.
Daarnaast biedt Decanova ook industriële blikverpakkingen aan. Deze zijn cilindrisch, conisch of rechthoekig. Ze zijn geschikt voor het verpakken van allerhande producten op water- of solventbasis. Blank, witgelakt of bedrukt volgens uw specificaties. Deze blikken zijn ook verkrijgbaar in kleine oplages.

Empack Brussel 2011 – Stand B097
Kijk voor meer informatie op www.deca.be of stuur een e-mail naar info@deca.be.
| Toegevoegd op: | 28 september 2011 |
| Toegevoegd door: | Lody van Berkel |
| Categoriën: | Blik - Empack Brussel 2011 - Nieuws - Verpakkingen |
| > | “Verpakking heel bepalend voor succes kindermerk Fred & Ed” |
| > | Tetra Pak levert als eerste kartonnen verpakking voor wijn |
| > | Deadline inschrijving verpakkingswedstrijd De Gouden Noot nadert |
| > | RKW breidt productiecapaciteit stretchhood-folie uit |
| > | Koat introduceert lijn voor productie en logistiek van opzetdozen voor intern gebruik |
| > | Regering interpelleert directie verpakkingsbedrijf Crown |
| > | CurTec introduceert duurzaam 60-liter nestbaar vat |
| > | “Magazijnen in Nederland niet efficiënt” |
| > | Industriële Verpakkingsdagen Tallpack International wederom een succes |
| > | Staking golfkartonfabrieken Smurfit Kappa lijkt niet meer af te wenden |
| > | Moonen Packaging levert alternatief voor plastic tas |
| > | Henny Swinkels verzorgt Keynote op FOODTECH 2012 |
| > | Leasecontrol introduceert ‘in-line’ leasecalculator voor leveranciers van verpakkingsmachines en hun klanten |
| > | Arla snijdt fors in kosten verpakkingen |
| > | CSi industries sluit partnership in China |
| > | Ecologische verpakkingen voor salades Bonduelle |
| > | Tetra Pak levert jaarlijks 167 miljard individuele verpakkingen |
| > | Qolpac komt met slimme medicijnverpakking |
| > | Vetipak viert jubileum en opent fabriek |
| > | FHG ontvangt Groene Telegraaf-award |
| > | Meer nieuws... |















