Bordex presenteert tal van nieuwe productintroducties

De verpakkingsbranche is enorm in beweging. Om op de hoogte te blijven van de actuele trends en de nieuwste ontwikkelingen is een bezoek aan de Empack in Brussel een echte aanrader. Bordex presenteert op woensdag 12 en donderdag 13 oktober a.s. tal van nieuwe productintroducties.
Het assortiment Fruits ‘n Veggies PET bekers wordt uitgebreid met een nieuw type deksel met schuine rand. Dit nieuwe model heeft een handig zichtvenster en het schuine vlak zorgt voor een opvallende presentatie.
Nieuw in ons assortiment is de ProChef cooking film. Dankzij deze film is het mogelijk te koken en braden zonder toevoeging van vet. Alle aroma’s en sappen blijven bewaard. Dit is smaakvoller en gezonder en bovendien wordt de kooktijd met ca. 10% verminderd.
Bordex presenteert ook een veelzijdig aanbod kartonnen groenten en fruit trays. Deze zorgen in het AGF schap voor een betere en verkoopkrachtige presentatie. De kartonnen trays kunnen gemakkelijk full-colour worden bedrukt waardoor ze uitstekend dienst doen als communicatiedrager.
Bent u van plan om de Empack in Brussel te bezoeken en wilt u geïnformeerd worden over onze nieuwe producten? Dan nodigen we u graag uit en hopen u te mogen verwelkomen op stand G087! Wij zien u graag!
Empack Brussel 2011 – Stand G087
Kijk voor meer informatie op www.bordexpackaging.nl of stuur een e-mail naar info@bordexpackaging.nl.
| Toegevoegd op: | 13 september 2011 |
| Toegevoegd door: | Lody van Berkel |
| Categoriën: | Disposables - Empack Brussel 2011 - Folie - Nieuws - Schalen, bakken en potten - Verpakkingen |
| > | Koat introduceert lijn voor productie en logistiek van opzetdozen voor intern gebruik |
| > | Regering interpelleert directie verpakkingsbedrijf Crown |
| > | CurTec introduceert duurzaam 60-liter nestbaar vat |
| > | “Magazijnen in Nederland niet efficiënt” |
| > | Industriële Verpakkingsdagen Tallpack International wederom een succes |
| > | Staking golfkartonfabrieken Smurfit Kappa lijkt niet meer af te wenden |
| > | Moonen Packaging levert alternatief voor plastic tas |
| > | Henny Swinkels verzorgt Keynote op FOODTECH 2012 |
| > | Leasecontrol introduceert ‘in-line’ leasecalculator voor leveranciers van verpakkingsmachines en hun klanten |
| > | Arla snijdt fors in kosten verpakkingen |
| > | CSi industries sluit partnership in China |
| > | Ecologische verpakkingen voor salades Bonduelle |
| > | Tetra Pak levert jaarlijks 167 miljard individuele verpakkingen |
| > | Qolpac komt met slimme medicijnverpakking |
| > | Vetipak viert jubileum en opent fabriek |
| > | FHG ontvangt Groene Telegraaf-award |
| > | Stakingen papier- en kartonfabrieken SCA Packaging blijven vooralsnog uit |
| > | Risicomanagement en corrosiepreventie uitgelicht op FOODTECH 2012 |
| > | Marel Benelux organiseert Batching Event |
| > | Moonen Packaging zoekt (Key) Account Manager Industriële Verpakkingen |
| > | Meer nieuws... |















