Zoeken
Volg PackOnline.nl
Meer PackOnline.nl
Vraag en aanbod
Vacatures
Recente thema's
Recente fotoreportages
Recente videoreportages
Beursagenda
Nieuws
Nieuws > Artikel

Boix Maquinaria SL neemt 50% belang in Boix Europe

boix-europeDe directies van Boix Maquinaria SL en Gremio Vitalis B.V. hebben op 30 juni 2010 overeenstemming bereikt over de participatie van Boix Maquinaria SL in het aandelenkapitaal van Boix Europe B.V. Boix Maquinaria SL is wereldmarktleider in opzetmachines voor kartonnen trays, Boix Europe B.V. is haar grootste dealer.

De participatie van Boix Maquinaria SL in Boix Europe B.V. past in de groeistrategie van zowel producent als dealer. Door nauwe samenwerking op het gebied van innovatie, kennisuitwisseling en maatwerkoplossingen, zal de toegevoegde waarde die Boix machines bieden voor klanten verder worden vergroot. Bij Boix Europe B.V. zijn 14 medewerkers betrokken. Het aantal medewerkers zal de komende jaren gestaag toenemen. De dagelijkse leiding van Boix Europe B.V. blijft ongewijzigd.

Boix Europe B.V.

Boix Europe B.V. (www.boixeurope.com) is sinds 1991 exclusief dealer van Boix verpakkingsmachines in een groot aantal Europese landen. Met Boix machines worden zowel massief- als golfkartonnen plano’s gelijmd en gevormd tot (stapelbare) trays. Boix Europe B.V. heeft dankzij de kwalitatief hoogwaardige Boix machines en het uitstekende serviceapparaat in de afgelopen jaren een sterke positie in de Europese tuinbouw en voedingsmiddelenindustrie opgebouwd.

Boix Maquinaria SL

Boix Maquinaria SL (www.grupoboix.com) is wereldmarktleider in opzetmachines voor kartonnen trays en heeft afzetkanalen in West- en Centraal Europa, Latijns Amerika en Noord Afrika. De Europese markt wordt voornamelijk bediend door dealers, waarvan Boix Europe B.V. de voornaamste is. Boix Maquinaria is een Spaans familiebedrijf waarvan het management wordt gevormd door de tweede generatie.

Gremio Vitalis B.V.

Gremio Vitalis B.V. (www.gremiovitalis.com) is een onafhankelijke investeringsmaatschappij, geleid door Gert Romme en Maickel Weyers. In 2006 nam Gremio Vitalis B.V. de aandelen van Handelsonderneming Versleijen B.V. over. De naam werd in 2007 gewijzigd in Boix Europe B.V.

Bron: AGF.nl

Toegevoegd op: 6 juli 2010
Toegevoegd door: Lody van Berkel
Categoriën: Bedrijven - Nieuws
Meer nieuws

> Koat introduceert lijn voor productie en logistiek van opzetdozen voor intern gebruik
> Regering interpelleert directie verpakkingsbedrijf Crown
> CurTec introduceert duurzaam 60-liter nestbaar vat
> “Magazijnen in Nederland niet efficiënt”
> Industriële Verpakkingsdagen Tallpack International wederom een succes
> Staking golfkartonfabrieken Smurfit Kappa lijkt niet meer af te wenden
> Moonen Packaging levert alternatief voor plastic tas
> Henny Swinkels verzorgt Keynote op FOODTECH 2012
> Leasecontrol introduceert ‘in-line’ leasecalculator voor leveranciers van verpakkingsmachines en hun klanten
> Arla snijdt fors in kosten verpakkingen
> CSi industries sluit partnership in China
> Ecologische verpakkingen voor salades Bonduelle
> Tetra Pak levert jaarlijks 167 miljard individuele verpakkingen
> Qolpac komt met slimme medicijnverpakking
> Vetipak viert jubileum en opent fabriek
> FHG ontvangt Groene Telegraaf-award
> Stakingen papier- en kartonfabrieken SCA Packaging blijven vooralsnog uit
> Risicomanagement en corrosiepreventie uitgelicht op FOODTECH 2012
> Marel Benelux organiseert Batching Event
> Moonen Packaging zoekt (Key) Account Manager Industriële Verpakkingen
> Meer nieuws...