Zoeken
Volg PackOnline.nl
Meer PackOnline.nl
Vraag en aanbod
Vacatures
Recente thema's
Recente fotoreportages
Recente videoreportages
Beursagenda
Nieuws
Nieuws > Artikel

Be_NaturaL breidt samenwerking met EATware uit

be-natural-eatware-1

Be_NaturaL, een Belgisch bedrijf gespecialiseerd in gecertificeerde composteerbare groenten- en fruitverpakkingen uit hernieuwbare bron, zal vanaf 1 mei zijn eerdere samenwerking met EATware uitbreiden en op die manier een echte Europese HUB worden.

be-natural-logo“Gegroepeerde containers zullen in onze magazijnen in Schoten worden uitgesplitst en verdeeld naar de verschillende distributeurs en groothandels maar ook direct naar eindgebruikers indien nodig. Hierdoor wordt voor vele geïnteresseerden de drempel om over te stappen van conventionele trays naar EATware-trays veel kleiner. Daarnaast worden door deze groepage de kosten voor transport en inklaring per individuele order enorm gedrukt”, aldus een reactie van Be-Natural op de website Groentennieuws.nl.

Be_NaturaL zal als onderdeel van deze serviceverlening ook een constante buffervoorraad houden van deze producten zodat snel en efficiënt kan gereageerd worden op eventueel meerverbruik of maritieme vertragingen.

De producten van EATware, op basis van bamboe, zijn een al een groot succes in Japan, Korea en de VS omwille van hun design, kwaliteit en functionaliteit. Het materiaal is uitermate geschikt voor het verpakken van verse paddenstoelen, diverse soorten klein fruit maar ook appelen, peren en (tros)tomaten. Tevens zijn zij gecertificeerd composteerbaar en voorzien van alle voedselveiligheidscertificaten.

be-natural-eatware-2

Kijk voor meer informatie op www.benatural.be.

Bron: Groentennieuws.nl

Toegevoegd op: 27 april 2011
Toegevoegd door: Lody van Berkel
Categoriën: Afbreekbare verpakkingen - Nieuws - Schalen, bakken en potten - Verpakkingen
Meer nieuws

> Staking golfkartonfabrieken Smurfit Kappa lijkt niet meer af te wenden
> Leasecontrol introduceert ‘in-line’ leasecalculator voor leveranciers van verpakkingsmachines en hun klanten
> Arla snijdt fors in kosten verpakkingen
> CSi industries sluit partnership in China
> Ecologische verpakkingen voor salades Bonduelle
> Tetra Pak levert jaarlijks 167 miljard individuele verpakkingen
> Qolpac komt met slimme medicijnverpakking
> Vetipak viert jubileum en opent fabriek
> FHG ontvangt Groene Telegraaf-award
> Stakingen papier- en kartonfabrieken SCA Packaging blijven vooralsnog uit
> Risicomanagement en corrosiepreventie uitgelicht op FOODTECH 2012
> Marel Benelux organiseert Batching Event
> Moonen Packaging zoekt (Key) Account Manager Industriële Verpakkingen
> “Omzet voedingsindustrie loopt terug”
> FANUC nodigt u uit op Vision & Robotics 2012
> Ishida brengt compacte traysealer voor hoge snelheden op de markt
> Argos breidt assortiment uit met verpakkingsmachines
> Mikopac ziet groei in verpakkingen health care
> Kinderveilige blisterverpakking Constantia Flexibles
> Japack adviseert ook over besparen op energie
> Meer nieuws...